KARTA DUŻEJ RODZINY SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYULGOWE PONIEDZIAŁKI SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYKINO Z RODZINĄ SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYOFERTA DLA FIRM SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
 

Program festiwalu

PONIEDZIAŁEK 30 września

8:00 EL ZORRO, czyli dawno, dawno temu w Meksyku - plan filmowy

8:15 WARSZTATY SZERMIERKI (grupa I)

9:00 KSIĄŻKA LILI, Kolumbia 2017, 76’

9:00 warsztaty podróżnicze: MIĘDZY NAMI INDIANAMI (grupa I)

9:30 zestaw filmów konkursowych I (62’)

BARWY OCHRONNE (ŻUBR POMPIK), Polska 2017

AGATKA I ZNACZKI (AGATKA 2), Polska 2019

WYPRAWA PO SZAFRAN (MAMI FATALE 3), Polska 2018

JEDZIEMY NA NARTY (BUŹKA I DZIÓBEK), Polska 2017

ZAPACH WIOSNY (ŻUBR POMPIK), Polska 2017

OPOWIEŚĆ GAWĘDZIARZA (WIKING TAPPI), Polska 2018

BRAKUJĄCA NUTA (MAMI FATALE 3), Polska 2018

10:30 UROCZYSTE OTWARCIE FESTIWALU

● POKAZ SZERMIERKI – Sądecka Szkoła Szermierki

ANIOŁ W ZEGARZE, Meksyk 2018, 90’ przedpremiera

11:00 WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO, Polska 2019, 101’

(spotkanie z aktorami)

11:00 warsztaty podróżnicze: ALE MEKSYK! (grupa II)

11:30 WARSZTATY SZERMIERKI (grupa II)

WTOREK 1 PAŹDZIERNIKA

8:00 EL ZORRO, czyli dawno, dawno temu w Meksyku - plan filmowy

8:30 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 3D, USA 2018, 112’

9:00 warsztaty filmowe: QUE VIVA MÉXICO! (cz. I)

9:00 zestaw filmów konkursowych II (60’)

BASIA I TELEWIZOR (BASIA 2), Polska 2019

BUŹKA ROBI ZDJĘCIA (BUŹKA I DZIÓBEK), Polska 2017

AGATKA I MOTYL (AGATKA 2), Polska 2019

W OBRONIE PRZED ŚNIEŻYCĄ (WIKING TAPPI), Polska 2018

DZIKI DZIK (ŻUBR POMPIK), Polska 2017

KRAINA MIODEM PŁYNĄCA (MAMI FATALE 3), Polska 2018

BELLA W BRZUSZKU, Polska 2019

9:00 warsztaty podróżnicze: ALE MEKSYK! (grupa III)

10:00 Z GŁOWĄ W CHMURACH, Belgia, Szwecja, Holandia, Norwegia 2017, 77’

10:30 KLARA MUU!,  Norwegia 2018, 64’ przedpremiera

11:00 ALADYN 3D, USA 2019, 128’

11:00 warsztaty podróżnicze: MIĘDZY NAMI INDIANAMI (grupa IV)

ŚRODA 2 PAŹDZIERNIKA

8:30 warsztaty plastyczne: ALEBRIJES – ZWIERZĘTA Z KRAINY WYOBRAŹNI (grupa I)

9:00 KICKBOKSERKA, Holandia 2018, 84’ przedpremiera

9:00 warsztaty filmowe:  QUE VIVA MÉXICO! (cz. II)

9:30 WYSPA NIEDŹWIEDZI, Francja 2018, 80’ przedpremiera

10:00 zestaw filmów konkursowych III (65’)

BAJKA O GRUBYM PSIE, Polska 2019

BIAŁA DAMA (LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND), Polska 2019

PANI Z ZAMKOWEJ WIEŻY (LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND), Polska 2019

AGATKA I BRELOCZEK (AGATKA 2), Polska 2019

KIEPSKI PORANEK OLBRZYMA GRZMOCICHA (WIKING TAPPI), Polska 2018

DZIKOŁAK (MAMI FATALE 3), Polska 2018

10:30 SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ. AUTORSKI PORANEK Z EWĄ KARWAN - JASTRZĘBSKĄ

11:00 DUMBO 3D, USA 2018, 112’

11:00 warsztaty plastyczne: ALEBRIJES – ZWIERZĘTA Z KRAINY WYOBRAŹNI (grupa II)

CZWARTEK 3 PAŹDZIERNIKA

8:30 MAMY TALENT!, Norwegia 2018, 94’

9:00 warsztaty kulturoznawczo – kulinarne : CZEKOLADA PO MEKSYKAŃSKU (grupa I)

9:00 zestaw filmów konkursowych: OPERACJA CZŁOWIEK W CZERNI, Norwegia 2018, 88’

                                                                SOL I LIV, Polska 2018, 10’

9:00 warsztaty filmowe: QUE VIVA MÉXICO! (cz. III)

9:30 ROSIE I MOUSSA, Belgia 2019, 90’

10:00 etniczno - muzyczne spotkanie z bajkoopowiadaczem:

POMIĘDZY SŁOŃCEM A KSIĘŻYCEM. OPOWIEŚCI Z MEKSYKU, 60’

11:00 POKEMON: DETEKTYW PIKACHU 3D, USA 2019, 104’

11:00 warsztaty kulturoznawczo – kulinarne: CZEKOLADA PO MEKSYKAŃSKU (grupa II)

PIĄTEK 4 PAŹDZIERNIKA

8:30 zestaw filmów konkursowych III (65’) powtórka

9:00 zestaw filmów konkursowych II (60’) powtórka

10:00 zestaw filmów konkursowych I (62’) powtórka

11:00 UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE FESTIWALU

ZORRO – spektakl, 75’

Teatr MASKA z Rzeszowa

------------------------------------

bilety na filmy:

7 zł – 2D

9 zł – 3D

bilety na spektakl: 16 zł

bilety na spotkanie z bajkoopowiadaczem5 zł

warsztaty:

szermierki, podróżnicze, plastyczne:  6 zł

filmowe: 10 zł

kulturoznawczo - kulinarne: 10 zł

(ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel. 18/44 82 609)

Rezerwacja i zakup biletów  od 2 września 2019

 

------------------------------------

ALEBRIJES – BAŚNIOWE STWORY Z MEKSYKU

 

20 września – 6 października 2019

 

Galeria Sztuki SOKÓŁ, ul. Długosza 3, Nowy Sącz

 

WYSTAWA TOWARZYSZĄCA

 

Zapraszamy!