KARTA DUŻEJ RODZINY SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYULGOWE PONIEDZIAŁKI SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYKINO Z RODZINĄ SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYOFERTA DLA FIRM SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
 

MIKOŁAJKI 2019

HO HO HO! Mikołaj już tuż, tuż!

A wraz z Mikołajem nadchodzą prezenty i nowości filmowe!

Zapraszamy na seanse Mikołajkowe 6 - 7 grudnia w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu!

Jak co roku przed projekcjami moc atrakcji i niespodzianek - na najmłodszych czekać będzie Święty Mikołaj ze swoim Elfem oraz konkursy z nagrodami! Przyjdź i daj się oczarować magią tych niezwykłych dni!

Bilety w cenie 13 zł/os.- seanse 2D oraz 16 zł/os. - seanse 3D

Rezerwacje na naszej stronie internetowej oraz w kasie Kina lub pod nr tel. 18 448 26 00

ZACHĘCAMY TAKŻE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ MIKOŁAJKOWĄ DLA SZKÓŁ 5 - 6 grudnia - TUTAJ

 

A oto nowości filmowe, jakie na Was czekają w naszym kinie:

KRAINA LODU 2  

USA 2019, 103', animacja, przygodowy, od 5 lat

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf i Sven opuszczają Arendelle, aby udać się do starożytnego, zaczarowanej leśnej krainy związanej z jesienią. Postanawiają znaleźć źródło mocy Elsy, aby ocalić swoje królestwo.


ŚNIEŻNA PACZKA  

Chiny, Indie, Japonia, Kanada, USA, Wielka Brytania, Korea Południowa 2019, 93’, komedia animowana, b.o.

Porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky. Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata.  


RATUJMY FLORĘ 

USA 2018, 95’, familijny, od 9 lat

Flora jest cyrkowym słoniem, który nie jest już w stanie wykonywać swoich sztuczek. W noc poprzedzającą planowane uśpienie słonia 14-letnia córka właściciela cyrku, Dawn, uprowadza Florę z cyrku, i pragnie doprowadzić ją do bezpiecznego oddalonego o 200 km rezerwatu słoni.

 

MAGICZNE ŚWIĘTA EWY  

Estonia 2018, 90’, familijny, przygodowy, od 6 lat

Ewa to 10-letnia dziewczynka, która bożonarodzeniowe ferie spędza na farmie Phantom Owl w południowej Estonii. Przyjeżdżając na miejsce, jeszcze nie wie, że to właśnie ona uratuje tamtejszy las przed zarządcą Raivo, chcącym wyciąć w nim wszystkie drzewa. Przybycie dziewczynki pomaga również dwójce młodych ludzi znaleźć miłość oraz sprawia, że Ewa odkrywa największy sekret jej rodziny.

 

JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM  

Dania 2018, 92’, familijny, przygodowy, od 7 lat

Lucia mieszka ze swoimi rodzicami na północy Grenlandii. Jej tata pracuje jako Święty Mikołaj. Dziewczynka chciałaby także uczyć się tajników jego zawodu. Niestety tylko chłopcy mogą uczęszczać do szkoły dla Mikołajów. Lucia nie daje jednak za wygraną i przekonuje dyrektora szkoły, aby pozwolił jej na naukę, ale musi spełnić największe marzenie pewnego chłopca— sprawić, aby jego ojciec wyzdrowiał.

 

LAST CHRISTMAS 

USA, Wielka Brytania 2019, 102’, komedia romantyczna, od 13 lat

Kate pracuje w dużym domu towarowym w Londynie jako elf. Jej życie jest pasmem niepowodzeń i złych decyzji. Jednak kiedy w pracy poznaje Toma, jej życie zaczyna zmieniać się na lepsze. Pomimo, że pozornie ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje, magia świąt sprawia, że postanawiają iść za głosem swoich serc...

 

MŁODY RENIFER ALEX  

Francja 2018, 87’, familijny, przygodowy, od 7 lat

Zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy i majestatyczne szczyty fiordów. Przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów, a ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta i uczy się trudnej sztuki przetrwania.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM:

NIBYLANDIA - SALA ZABAW DLA DZIECI W BRZEZNEJ

BOULDER ZONE - CENTRUM WSPINACZKOWE W NOWYM SĄCZU

WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA

MEDIA SERVICE ZAWADA

CYBERTREE

KORAL